Najbardziej zaawansowana technologia budowy domów na świecie. Ponad 57 niezawodnych systemów i dziesiątki autorskich rozwiązań zapewnią idealny komfort, najwyższe oszczędności i bezpieczeństwo

Budownictwo inteligentne, autonomiczne, zero-energetyczne to najbardziej zaawansowana technologia budowy domów na świecie.

Technologia Green Angel, jest wynikiem kilkunastu lat badań najwyższej klasy specjalistów z różnych branż. Nasze rozwiązania zapewniają samowystarczalność pod względem wodno-kanalizacyjnym, energetycznym oraz zapewniają inteligentne sterowanie całym budynkiem.

Dom w 7 dni z gwarancją jakości

Koniec z pilnowaniem ekipy budowlanej! Koniec z martwieniem się czy dokładnie pracują i o jakość używanych materiałów! Twój dom powstaje w naszej fabryce, tylko z certyfikowanych materiałów o najwyższej, nieustannie kontrolowanej jakości. Gwarantujemy perfekcję wykonania. Dzięki wykorzystaniu cyfrowych obrabiarek, zapewniamy wykonanie każdego elementu z dokładnością do 0,1 mm. Dla Ciebie oznacza to idealne wykonanie każdego pojedynczego elementu domu, pod każdym względem. Nie musisz martwić się, że murarz po kilku głębszych postawi cegłę 2 cm w tą, czy 4 cm w tamtą stronę. Po ukończeniu budowy dom przechodzi pod okiem eksperta specjalny test szczelności, abyś miał pewność, że dom spełnia najwyższe standardy.

Jesteśmy pewni niezawodności naszej konstrukcji, dlatego dajemy Ci 100 lat gwarancji.

Energia, woda i ciepło praktycznie za darmo

Dom zero-energetyczny Green Angel, to najoszczędniejszy i najtańszy dom, jaki zaprojektowano. Dzięki innowacyjnemu podejściu do procesu produkcyjnego, koszt budowy jest zbliżony do budowy domu energooszczędnego. Niestety, technologicznie dom energooszczędny, nie może równać się z domami Green Angel. Dlatego wybierając dom zero-energetyczny otrzymujesz dużo więcej, za tą samą cenę. Technologia Green Angel oznacza brak opłat za prąd i ogrzewanie oraz rachunki za wodę niższe nawet o 98%. To zapewnia pełną niezależność od zewnętrznych dostawców!

100% bezpieczeństwa i wygody, w każdej chwili wiesz co dzieje się w Twoim domu

Dzięki najnowocześniejszym systemom sterowania i zarządzania, dom zapewnia podwyższone bezpieczeństwo. Gdy jesteś na wakacjach lub opiekunka została w domu z dziećmi, możesz za pomocą komputera, telefonu lub tabletu, wiedzieć co dzieje się w Twoim domu. Posiadasz również zdalny dostęp do wszystkich instalacji, co sprawia, że w chwilach nieobecności możesz uruchomić oświetlenie czy muzykę, odstraszając potencjalnych złodziei. Możesz za pomocą dostępu do kamer zobaczyć, czy ktoś nie kręci się w okół Twojego domu. A kilka godzin przed powrotem ustawić odpowiednią temperaturę. Dzięki systemowi wentylacji mechanicznej z rekuperacją, powietrze w domu jest zawsze czyste i zdrowe – idealne dla alergików. Najwyższa jakość zastosowanych materiałów budowlanych zapewnia idealne bezpieczeństwo i ognioodporność.

Technologia Green Angel

Nasz sukces tkwi w zmianie sposobu myślenia o budownictwie. Wdrożyliśmy rozwiązania z wielu gałęzi przemysłu, które w połączeniu z najwyższej jakości materiałami i innowacyjnym wyposażeniem, tworzą budynek marzeń. Nasz dom pozwala zredukować koszty eksploatacji niemal do zera, dając przy tym bezpieczeństwo i niezależność mieszkańcom.

Inteligencja polega na efektywnym zarządzaniu wszystkimi instalacjami budynku oraz zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu dla mieszkańców. Zintegrowany system steruje m.in. oświetleniem, alarmem, klimatyzacją i wentylacją, multimediami oraz sprzętem AGD. Mieszkańcy posiadają zdalny dostęp do wszystkich instalacji za pośrednictwem np. smartphonów.

Dzięki przyłączeniu do własnej biologicznej oczyszczalni ścieków, instalacji obiegu szarej wody, systemowi zbierania deszczówki i zawracania jej do instalacji wodociągowej przez stację uzdatniania wody, całkowicie uniezależniliśmy budynek od konieczności podłączenia go do sieci wodno-kanalizacyjnej. Oferowane w standardzie urządzenia OZE (Odnawialne źródła energii) dostarczają energię elektryczną i cieplną, w 100% pokrywającą bieżące zapotrzebowanie domowników.

Green Angel, to jedyny dom zero-energetyczny w Polsce w tak rozsądnej cenie. Zero-energetyczność wynika z doskonałej izolacyjności budynku, odzysku ciepła z wewnętrznych źródeł ciepła oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii (OZE). Domy Green Angel wytwarzają dokładnie tyle energii elektrycznej oraz cieplnej, ile lokatorzy są w stanie skonsumować. Dzięki temu dom jest energetycznie samowystarczalny. Gdy coś zepsuje się w elektrowni i wszyscy dookoła nie będą mieli prądu, Ty nawet tego nie odczujesz. A gdy zimą rury wodociągowe ulegną awarii, problem braku wody nie będzie Ciebie dotyczył.

Tradycyjne Domy Wypadają Blado w Porównaniu z Domami Green Angel

PORÓWNANIE BUDOWNICTWA TRADYCYJNEGO I Green Angel

Budownictwo tradycyjne Green Angel

Czas budowy

1 rok

7 dni

Żywotność konstrukcji

300 lat

300 lat

Precyzja wykonania

,,Jak murarz się pomyli o 2 cm,
to wszystko w porządku”

Wykonanie z dokładnością do 0,1 mm na długości 6 m
z wykorzystaniem obrabiarek cyfrowych

Izolacyjność cieplna
budynku

Ściany zewnętrzne: 0,3 W/m²K
Dach: 0,25 W/m²K

Ściany zewnętrzne: 0,07 W/m²K
Dach: 0,05 W/m²K

Zużycie ciepła na m²

Budownictwo tradycyjne: 260 kWh/m² na rok
Budownictwo energooszczędne: 120 kWh/m²
na rok

0 kWh/m² na rok

Koszy eksploatacji

Średni miesięczny koszt utrzymania mieszkania
na 4-os. rodzinę (GUS):
Mieszkania 884,80 zł
Dom jednorodzinny 1200 zł

Średni miesięczny koszt utrzymania mieszkania na 4-os. rodzinę:
ok 56 zł kosztu eksploatacji
(2% ogólnego zużycia wody na cele konsumpcyjne)
Oczyszczalnia raz na 3 lata wypompowanie osadu – 100 zł