Z nami masz szansę rozwinąć skrzydła i Tworzyć projekt który olśni cały świat

Statystyki wskazują, że średnio każdy z nas spędza w pracy 1/3 swojego życia, dlatego podejmując decyzję o pracy należy upewnić się, że to co będziemy robili, to jak się rozwiniemy, w jakim środowisku będziemy przebywali, jaka będzie atmosfera w pracy i ile zarobimy, jest niezwykle istotne.

Praca w Green Angel nie jest dla każdego, ponieważ nasza firma jest nietypowa, a praca u nas wymaga szczególnego zaangażowania. Naszą misją jest budowanie zielonej, ekologicznej Polski, dbanie o Polskie rodziny, ich dzieci i bliskich.

Dokładamy najwyższych starań, aby nasze domy i inne programy wykraczały poza wszelkie standardy dostępne na rynku. Dzięki temu oferujemy naszym klientom nową jakość, kompletnie niedostępną dla tradycyjnego budownictwa.

Kochamy to co robimy, a dobro kraju i obywateli jest dla nas jest najważniejsze. Takiej samej troski, zaangażowania wymagamy od każdej osoby w pracującej naszej firmie.

Jesteśmy Wyjątkowi! Tak! I nie boimy się tego głośno powiedzieć, ponieważ Green Angel to przedsięwzięcie zupełnie innowacyjne na rynku budownictwa. Jesteśmy firmą wykraczającą poza tradycyjne myślenie o budownictwie.

Chcesz pracować w pozytywnej atmosferze, z zaangażowanymi ludźmi, nad projektami, które wykorzystywać będą najbardziej zaawansowane technologie? Przyczyniać się do rozwoju największej polskiej firmy, podejmując działania, które przyczyniają się do polepszenia stanu środowiska naturalnego – zarówno lokalnie, jak i globalnie?

Planujemy zatrudniać głównie młodych, bezrobotnych absolwentów szkół zasadniczych, średnich i wyższych ze względu na największe bezrobocie właśnie w tych grupach. Ale to nie wyklucza oczywiście, że osoby z doświadczeniem nie otrzymają u nas pracy. Jeżeli wierzysz w idee budowania lepszej i bardziej zielonej Polski, a jesteś osobą doświadczoną na którymś ze stanowisk, na które rekrutujemy, dla Ciebie również znajdzie się miejsce w naszej firmie.

Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną, ambitną, uczciwą i stawiasz na wysoką jakość wykonywanej przez siebie pracy, to takich osób właśnie szukamy.

Co oferujemy?

  • Oprócz pensji na europejskim poziomie – 6 000 zł netto miesięcznie dla szeregowego pracownika, 9 000 zł netto miesięcznie dla brygadzisty, na wyższych stanowiskach jeszcze więcej – oferujemy możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wraz z rozwojem i ekspansją firmy będziemy oferowali możliwość pracy za granicą na wspomnianych wyżej stanowiskach, rozpoczynając od dyrektorów oddziałów w Europie, w Chinach, państwach afrykańskich, USA, Rosji, Kazachstanie (wymagana perfekcyjna znajomość języka danego kraju).
  • Wierzymy w swoich pracowników i wspieramy ich. U nas na pewno nauczysz się języka angielskiego, z którego chcemy uczynić podstawowy język komunikacji między pracownikami, abyś w momencie oddelegowania do pracy na terenie UE nie stresował się nieznajomością języka.
  • Dodatkowo, będąc naszym pracownikiem jako benefit otrzymasz dom 180 m2 w ciągu 3 miesięcy od momentu zatrudnienia. To znacznie ułatwi założenie rodziny i stały z nią kontakt. Poszukujemy osób zaangażowanych, którzy chcą uczestniczyć w budowaniu projektu, który zmieni oblicze tego kraju i o którym z szacunkiem będą wypowiadali ludzie na całym świecie.

W Polsce docelowo planujemy zatrudnić ok. 2,2 mln osób w okresie 5-6 lat.

Dołącz Do Jednego z Naszych Zespołów

Elektryków

Instalatorów

Montażystów domów

Operatorów koparko-ładowarek dużych i małych

Kierowców z kat. C oraz C+E

Pracowników produkcyjnych

Logistyków

Architektów

Mechaników

Informatyków

Operatorów suwnic

Pracowników kadr

Pracowników księgowości

Sekretarki

Dyrektorów oddziałów w Polsce

Piękne młode, dziewczyny do działu obsługi klienta

Przystojnych, młodych mężczyzn do działu obsługi klienta

Pracowników do obsługi Reach Stackerów

Pracowników do obsługi odpraw celnych

Jak otrzymać pracę w Green Angel?

Ponieważ poszukujemy tylko ludzi, którzy wyznają te same wartości co my, oraz pragną nieść pomoc innym Polakom, zatrudnimy tylko osoby zaangażowane, pracowite i uczciwe.

Zanim wyślesz do nas zgłoszenie przeczytaj dokładnie wszystko co znajduje się poniżej.

Następnie dołącz do naszego programu partnerskiego, dzięki czemu dostaniesz dodany do naszej „VIP’owej” listy. Tam otrzymasz możliwość wysłania do nas swojego zgłoszenia o pracę oraz dalsze instrukcje.

Zanim umieścimy oficjalne ogłoszenia o pracę w prasie i Internecie, rekrutację zaczniemy od osób, znajdujących się na tej liście. To daje Tobie ogromną przewagę przed innymi osobami i możliwość szybszego zatrudnienia.

Aby nie było tak pięknie, musimy Ciebie ostrzec. Ponieważ kierujemy się pewnymi wartościami i ponad wszystko cenimy uczciwość, Ty także będziesz musiał się pod nimi podpisać. W razie nie wywiązania się z przestrzegania tychże wartości, będziemy musieli się rozstać. Mamy nadzieję, że to zrozumiesz. W końcu nie jest możliwe stworzenie oraz rozwój fantastycznej, wspierającej się organizacji bez wyznawania takich samych wartości.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.