Z nami masz szansę rozwinąć skrzydła i Tworzyć projekt który olśni cały świat

Statystyki wskazują, że średnio każdy z nas spędza w pracy 1/3 swojego życia, dlatego podejmując decyzję o pracy należy upewnić się, że to co będziemy robili, to jak się rozwiniemy, w jakim środowisku będziemy przebywali, jaka będzie atmosfera w pracy i ile zarobimy, jest niezwykle istotne.

Praca w Green Angel nie jest dla każdego, ponieważ nasza firma jest nietypowa, a praca u nas wymaga szczególnego zaangażowania. Naszą misją jest budowanie zielonej, ekologicznej Polski, dbanie o Polskie rodziny, ich dzieci i bliskich.

Dokładamy najwyższych starań, aby nasze domy i inne programy wykraczały poza wszelkie standardy dostępne na rynku. Dzięki temu oferujemy naszym klientom nową jakość, kompletnie niedostępną dla tradycyjnego budownictwa.

Kochamy to co robimy, a dobro kraju i obywateli jest dla nas jest najważniejsze. Takiej samej troski, zaangażowania wymagamy od każdej osoby w pracującej naszej firmie.

Jesteśmy Wyjątkowi! Tak! I nie boimy się tego głośno powiedzieć, ponieważ Green Angel to przedsięwzięcie zupełnie innowacyjne na rynku budownictwa. Jesteśmy firmą wykraczającą poza tradycyjne myślenie o budownictwie.

Chcesz pracować w pozytywnej atmosferze, z zaangażowanymi ludźmi, nad projektami, które wykorzystywać będą najbardziej zaawansowane technologie? Przyczyniać się do rozwoju największej polskiej firmy, podejmując działania, które przyczyniają się do polepszenia stanu środowiska naturalnego – zarówno lokalnie, jak i globalnie?

Planujemy zatrudniać głównie młodych, bezrobotnych absolwentów szkół zasadniczych, średnich i wyższych ze względu na największe bezrobocie właśnie w tych grupach. Ale to nie wyklucza oczywiście, że osoby z doświadczeniem nie otrzymają u nas pracy. Jeżeli wierzysz w idee budowania lepszej i bardziej zielonej Polski, a jesteś osobą doświadczoną na którymś ze stanowisk, na które rekrutujemy, dla Ciebie również znajdzie się miejsce w naszej firmie.

Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną, ambitną, uczciwą i stawiasz na wysoką jakość wykonywanej przez siebie pracy, to takich osób właśnie szukamy.

Co oferujemy?

  • Oprócz pensji na europejskim poziomie – 6 000 zł netto miesięcznie dla szeregowego pracownika, 9 000 zł netto miesięcznie dla brygadzisty, na wyższych stanowiskach jeszcze więcej – oferujemy możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wraz z rozwojem i ekspansją firmy będziemy oferowali możliwość pracy za granicą na wspomnianych wyżej stanowiskach, rozpoczynając od dyrektorów oddziałów w Europie, w Chinach, państwach afrykańskich, USA, Rosji, Kazachstanie (wymagana perfekcyjna znajomość języka danego kraju).
  • Wierzymy w swoich pracowników i wspieramy ich. U nas na pewno nauczysz się języka angielskiego, z którego chcemy uczynić podstawowy język komunikacji między pracownikami, abyś w momencie oddelegowania do pracy na terenie UE nie stresował się nieznajomością języka.
  • Dodatkowo, będąc naszym pracownikiem jako benefit otrzymasz dom 180 m2 w ciągu 3 miesięcy od momentu zatrudnienia. To znacznie ułatwi założenie rodziny i stały z nią kontakt. Poszukujemy osób zaangażowanych, którzy chcą uczestniczyć w budowaniu projektu, który zmieni oblicze tego kraju i o którym z szacunkiem będą wypowiadali ludzie na całym świecie.

W Polsce docelowo planujemy zatrudnić ok. 2,2 mln osób w okresie 5-6 lat.

Dołącz Do Jednego z Naszych Zespołów

Elektryków

Instalatorów

Montażystów domów

Operatorów koparko-ładowarek dużych i małych

Kierowców z kat. C oraz C+E

Pracowników produkcyjnych

Logistyków

Architektów

Mechaników

Informatyków

Operatorów suwnic

Pracowników kadr

Pracowników księgowości

Sekretarki

Dyrektorów oddziałów w Polsce

Piękne młode, dziewczyny do działu obsługi klienta

Przystojnych, młodych mężczyzn do działu obsługi klienta

Pracowników do obsługi Reach Stackerów

Pracowników do obsługi odpraw celnych

Jak otrzymać pracę w Green Angel?

Ponieważ poszukujemy tylko ludzi, którzy wyznają te same wartości co my, oraz pragną nieść pomoc innym Polakom, zatrudnimy tylko osoby zaangażowane, pracowite i uczciwe.

Zanim wyślesz do nas zgłoszenie przeczytaj dokładnie wszystko co znajduje się poniżej.

Zanim umieścimy oficjalne ogłoszenia o pracę w Internecie, rekrutację zaczniemy od osób, które wcześniej się do nas zgłosiły. To daje Tobie ogromną przewagę przed innymi osobami i możliwość szybszego zatrudnienia.

Aby nie było tak pięknie, musimy Ciebie ostrzec. Ponieważ kierujemy się pewnymi wartościami i ponad wszystko cenimy uczciwość, Ty także będziesz musiał się pod nimi podpisać. W razie niewywiązania się z przestrzegania tychże wartości, będziemy musieli się rozstać. Mamy nadzieję, że to zrozumiesz. W końcu nie jest możliwe stworzenie oraz rozwój fantastycznej, wspierającej się organizacji bez wyznawania takich samych wartości.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.