Z nami masz szansę rozwinąć skrzydła i Tworzyć projekt który olśni cały świat

Statystyki wskazują, że średnio każdy z nas spędza w pracy 1/3 swojego życia, dlatego podejmując decyzję o pracy należy upewnić się, że to co będziemy robili, to jak się rozwiniemy, w jakim środowisku będziemy przebywali, jaka będzie atmosfera w pracy i ile zarobimy, jest niezwykle istotne.

Praca w Green Angel nie jest dla każdego, ponieważ nasza firma jest nietypowa, a praca u nas wymaga szczególnego zaangażowania. Naszą misją jest budowanie zielonej, ekologicznej Polski, dbanie o Polskie rodziny, ich dzieci i bliskich.

Dokładamy najwyższych starań, aby nasze domy i inne programy wykraczały poza wszelkie standardy dostępne na rynku. Dzięki temu oferujemy naszym klientom nową jakość, kompletnie niedostępną dla tradycyjnego budownictwa.

Kochamy to co robimy, a dobro kraju i obywateli jest dla nas najważniejsze. Takiej samej troski, zaangażowania wymagamy od każdej osoby pracującej w naszej firmie.

Jesteśmy Wyjątkowi! Tak! I nie boimy się tego głośno powiedzieć, ponieważ Green Angel to przedsięwzięcie zupełnie innowacyjne na rynku budownictwa. Jesteśmy firmą wykraczającą poza tradycyjne myślenie o budownictwie.

Chcesz pracować w pozytywnej atmosferze, z zaangażowanymi ludźmi, nad projektami, które wykorzystywać będą najbardziej zaawansowane technologie? Przyczyniać się do rozwoju największej polskiej firmy, podejmując działania, które przyczyniają się do polepszenia stanu środowiska naturalnego – zarówno lokalnie, jak i globalnie?

Planujemy zatrudniać głównie młodych, bezrobotnych absolwentów szkół zasadniczych, średnich i wyższych ze względu na największe bezrobocie właśnie w tych grupach. Ale to nie wyklucza oczywiście, że osoby z doświadczeniem nie otrzymają u nas pracy. Jeżeli wierzysz w idee budowania lepszej i bardziej zielonej Polski, a jesteś osobą doświadczoną na którymś ze stanowisk, na które rekrutujemy, dla Ciebie również znajdzie się miejsce w naszej firmie.

Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną, ambitną, uczciwą i stawiasz na wysoką jakość wykonywanej przez siebie pracy, to takich osób właśnie szukamy.

Co oferujemy?

  • Oprócz pensji na europejskim poziomie – 9 000 zł netto miesięcznie, na wyższych stanowiskach jeszcze więcej – oferujemy możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wraz z rozwojem i ekspansją firmy będziemy oferowali możliwość pracy za granicą na wspomnianych wyżej stanowiskach, rozpoczynając od dyrektorów oddziałów w Europie, w Chinach, w Australii, w Wietnamie, w państwach afrykańskich, USA, na Hawajach, Rosji, Kazachstanie (wymagana perfekcyjna znajomość języka danego kraju).
  • Wierzymy w swoich pracowników i wspieramy ich. U nas na pewno nauczysz się języka angielskiego, z którego chcemy uczynić podstawowy język komunikacji między pracownikami, abyś w momencie oddelegowania do pracy na terenie UE nie stresował się nieznajomością języka.
  • Dodatkowo, będąc naszym pracownikiem jako benefit otrzymasz dom 100 m2 w ciągu 4-6 miesięcy od momentu zatrudnienia (pierwsze 3 miesiące to uzyskiwanie zdolności kredytowej, kolejne 2 miesiące to czas na uzyskanie kredytu hipotecznego). To znacznie ułatwi założenie rodziny i stały z nią kontakt. Poszukujemy osób zaangażowanych, którzy chcą uczestniczyć w budowaniu projektu, który zmieni oblicze tego kraju i o którym z szacunkiem będą wypowiadali się ludzie na całym świecie.

W Polsce docelowo planujemy zatrudnić ok. 2,2 mln osób w okresie 5-6 lat.

Dołącz Do Jednego z Naszych Zespołów

Elektryków

Instalatorów

Montażystów domów

Operatorów koparko-ładowarek dużych i małych

Kierowców z kat. C oraz C+E

Pracowników produkcyjnych

Logistyków

Architektów

Mechaników

Informatyków

Operatorów suwnic

Pracowników kadr

Pracowników księgowości

Sekretarki

Dyrektorów oddziałów w Polsce

Piękne młode, dziewczyny do działu obsługi klienta

Przystojnych, młodych mężczyzn do działu obsługi klienta

Pracowników do obsługi Reach Stackerów

Pracowników do obsługi odpraw celnych

Równolegle będziemy zatrudniać osoby do pracy w Centrali firmy, które będą nadzorować pracę 364 oddziałów, zajmować się sprawami kadrowo-płacowymi dla wszystkich oddziałów, sprawami współpracy z bankiem hipotecznym, sprawami zaopatrzenia wszystkich oddziałów w materiały i sprzęt oraz inwestycjami w rozbudowę mocy produkcyjnych zakładów produkcji domów oraz przyszłych zakładów produkcji pomocniczej.

Przyrost zatrudnienia będzie podzielony na parę etapów. Pierwszy etap to zatrudnienie 201.292 osoby w ciągu najbliższych 10 miesięcy i ok. 10.000 osób w Centrali. Dodatkowo podejmiemy współpracę z agentami, którzy będą pozyskiwać działki pod budowę domów. Szacujemy, że w kazdym powiecie będziemy potrzebować ok. 10 agentów, czyli kolejne 3640 osób. Osoby te będą pracować w systemie MLM. Najbardziej skutecznych agentów będziemy traktować jak naszych pracowników i też będą mogli otrzymać dom z 100 % dopłatami. Liczba wydaje się gigantyczna, a jest to tylko 553 osób w każdym z 364 powiatów z wyłączeniem miast wojewódzkich. W 14 miesiącu wszyscy nasi pracownicy powinni już mieszkać w nowych domach, czyli w każdym powiecie wybudujemy po minimum 553 domy. Sukcesywnie będziemy zaspakajać potrzeby mieszkaniowe mieszkańców tych powiatów, w których będziemy mieli komplet pracownik oraz wybudowane zakłady produkcji domów. W ten sposób stworzymy potencjał produkcyjno-montażowy zdolny budować w całej Polsce 420 x 364 = 152.880 domów miesięcznie i 1.834.560 rocznie lub rocznie 5040 domów w każdym powiecie. Wszystkie domy będą luksusowo wyposażone i wykończone. Przy każdym domu będzie basen z podgrzewaną wodą o długości 12,5 m i szerokości 4 m. Wszystkie domy będą objęte systemem 100 % dopłat do rat kredytowych.

Jak otrzymać pracę w Green Angel?

Aby pozyskać przyszłych pracowników zdecydowanych mieć dom i wysokopłatną pracę postanowiliśmy wprowadzić pewne ograniczenia. W początkowym okresie domy będą tylko i wyłącznie dla naszych pracowników, aby jak najszybciej rozbudować moce produkcyjno-wykonawcze. Domy będą tylko i wyłącznie dla akcjonariuszy firmy B&C SA. Aby stać się akcjonariuszem tej firmy trzeba kupić minimum jedną akcję tej firmy. Ustaliliśmy cenę akcji na 1000 zł. Spółka akcyjna B&C SA zawarła umowę z naszą firmą, że od każdego sprzedanego domu otrzyma 200 zł.

Dodatkowo firma Green Angel Marek Barański dała gwarancję, że firma B&C SA otrzyma tzw. zysk gwarantowany, który zapewni rentowność netto akcji na poziomie 20,4 % w stosunku rocznym za cały okres 5 letni, gdyby z jakiś powodów wybudowała mniej domów, przykład: gdyby Green Angel wybudowała np. 50 % planowanych domów to Green Angel zapłaci B&C SA 400 zł za każdy dom, co nie stanowi najmniejszego problemu, gdyż zwiększa koszt domu tylko o 200 zł. Dla naszej firmy jeden wybudowany dom to jeden pracownik. W każdym powiecie zainteresowanie może być inne, więc za chwilę powstanie podstrona z liczbą akcjonariuszy w każdym powiecie.

Prawdopodobnie na tej stronie będą również podane wakaty na poszczególne stanowiska w każdym powiecie. Stworzymy również listę rezerwową, gdyby z jakichkolwiek przyczyn okazało się, że pracownikowi nie odpowiada praca, albo nam nie odpowiada jakość pracy danego pracownika. Po zakończeniu I etapu zatrudnienia rozpocznie się kolejny etap zatrudnienia do zakładów produkcji pomocniczej. Mamy świadomość, że nie wszystkie materiały są produkowane w dostatecznej ilości w Polsce. Nie wszystkich producentów będzie stać na powiększenie swojej zdolności produkcyjnej. Również będziemy ograniczać import niektórych materiałów dzięki uruchamianiu produkcji w Polsce alternatywnych materiałów np. fotowoltaika zostanie zastąpiona mini elektrowniami geotermalnymi produkowanymi w Polsce, które produkują energię przez 24 h/dobę i 365 dni w roku.

Szybkość budowy domów i zysk B&C SA powinna wyglądać następująco:

1 rok - 70.000 domów x 200 zł = 1.400.000 zł

2 rok - 1.834.560 domów x 200 zł = 366.912.000 zł

3 rok - 1.834.560 domów x 200 zł = 366.912.000 zł

4 rok - 1.834.560 domów x 200 zł = 366.912.000 zł

5 rok - 1.834.560 domów x 200 zł = 366.912.000 zł

Łącznie zysk w okresie 5 lat - 7.408.240 domów x 200 zł = 1.481.648.000 zł

Zatem zysk na jedną akcję wyniesie w okresie 5 lat 1.481.648.000 zł : 1.000.000 akcji = 1.481,65 zł.

Dzieląc 1481,65 zł przez 5 lat to wyjdzie 1481,65 : 1000 zł = 148,16 % co daje 29,63 % średniorocznie przy lokacie na obecnym poziomie od 0,1 % do 2 % rocznie. Oczywiście jest to zysk brutto. Po zapłaceniu podatku CIT 15 % zostanie netto 29,63 x 0,85 = 25,19 %. Od tego trzeba będzie zapłacić podatek od dywidendy 19 % i zostanie wtedy 25,19 x 0,81 = 20,4 %. Zysk wypłacany będzie co roku.

Przy cenie akcji 1000 zł średnioroczny gwarantowany zysk wyniesie 20,4 %. Gdyby sprzedaż przekroczyła przewidywany poziom to zysk będzie większy. W kolejnych latach ilość budowanych domów będzie rosła. Mamy rozwiązanie, które pozwoli wybudować w Polsce nawet 30 mln domów. Kontrahenci z całego świata wyrazili zainteresowanie wybudowaniem dla nich ponad 140 mln domów.

Obawiamy się, że inwestorzy kapitałowi dowiedzą się o naszych zyskach i zechcą wykupić większość oferowanych przez nas akcji. Niestety nie jesteśmy w stanie wprowadzić żadnych ograniczeń w tym zakresie. Zakup akcji obarczony jest ryzykiem, czy uda nam się wybudować taką ilość domów. Ilość może być mniejsza z powodu trudności w znalezieniu dostatecznej liczby pracowników, zakupie materiałów, zakupie sprzętu czy terenów pod budowę domów. Wprowadzony nakaz budowy domów niemal zeroenergetycznych od 1.01.2021 r. na terenie całej Unii Europejskiej spowoduje, że wiele firm budowlanych nie będzie w stanie oferować takich domów. Budowa domów w systemie gospodarczym ulegnie również całkowitemu zanikowi. Staniemy się prawdopodobnie jednym z niewielu podmiotów zdolnych do budowy obiektów niemal zeroenergetycznych, a dotyczy to wszystkich obiektów również przemysłowych i na potrzeby rolnictwa. Wszelkie obiekty kubaturowe będą musiały spełnić wymóg niemal zeroenergetyczności. Drastycznie spadnie zapotrzebowanie na tereny budowlane, co może się przełożyć na spadek cen terenów budowlanych.

Dostawy sprzętów, maszyn i wszelkich niezbędnych urządzeń mamy potwierdzony w wymaganych ilościach.

Największy problem mamy z pozyskaniem materiałów. Stąd koncepcja uruchomienia własnej produkcji pomocniczej.

Ponieważ poszukujemy tylko ludzi, którzy wyznają te same wartości co my, oraz pragną nieść pomoc innym Polakom, zatrudnimy tylko osoby zaangażowane, pracowite i uczciwe.

Zanim wyślesz do nas zgłoszenie przeczytaj dokładnie wszystko co znajduje się poniżej.

Zanim umieścimy oficjalne ogłoszenia o pracę w Internecie, rekrutację zaczniemy od osób, które wcześniej się do nas zgłosiły. To daje Tobie ogromną przewagę przed innymi osobami i możliwość szybszego zatrudnienia.

Aby nie było tak pięknie, musimy Ciebie ostrzec. Ponieważ kierujemy się pewnymi wartościami i ponad wszystko cenimy uczciwość, Ty także będziesz musiał się pod nimi podpisać. W razie niewywiązania się z przestrzegania tychże wartości, będziemy musieli się rozstać. Mamy nadzieję, że to zrozumiesz. W końcu nie jest możliwe stworzenie oraz rozwój fantastycznej, wspierającej się organizacji bez wyznawania takich samych wartości.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Chcąc zakupić akcje firmy B&C SA należy przygotować następujące dane:

1. Imię i nazwisko

2. Nr Pesel

3. Dowód osobisty seria i numer

4. Adres zamieszkania

5. Stanowisko pracy - powiat

6. Liczba kupowanych akcji

7. Adres email

Dokonać przelewu na konto w Santander Bank Polska SA

65 1090 1476 0000 0001 3412 8879

którego właścicielem jest Green Angel Marek Barański z siedzibą w Poznaniu ul. Starołęcka 18 A lok. 206, 61-369 Poznań - dotychczasowy właściciel akcji.

Zapraszamy do współpracy.